Życzenia świąteczne

oferta_wielkanoc_20191

„Dzisiaj, przed snem, pomyśl o dniu, w którym możemy znów wyjść na zewnątrz.
Jak się znów spotkamy, a możliwość zrobienia zakupów z całą rodziną
będzie się wydawać wakacjami.
Pomyśl o czasie, kiedy kawa w barze, uściski, widok spacerujących za rękę ludzi,
bieganina roześmianych dzieci, powrócą do naszego życia.
Pomyśl o tym, że to co dzieje się teraz, będzie tylko wspomnieniem, a nasze normalne,
zwyczajne życie będzie jak prezent - nieoczekiwany i piękny.
I pokochamy wszystko, co dotąd wydawało się oczywiste. I będziemy wdzięczni za każdą sekundę.
Kąpiel w morzu, wschody i zachody słońca, tosty, śmiech. Znowu będziemy się śmiać.
A to wszystko dzięki odwadze i sile każdego z nas."
Papież Franciszek

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SOSW we Frysztaku