PALMA WIELKANOCNA – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

PALMA WIELKANOCNA -
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

2020palmm

Serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom, Opiekunom i Wychowawcom, którzy dołożyli wszelkich starań w wykonanie pięknych wielkanocnych palm. Myślę, że w Niedzielę Palmową złączeni duchowo, weźmiemy swoje palmy do rąk i będziemy uczestniczyć (dzięki mediom) we Mszy Świętej.  Wspólnie uwielbimy Jezusa, naszego Pana i Króla, Tego, który zwycięża, rozprasza ciemności zła, grzechu i śmierci. On zawsze jest przy nas. Nawet jeżeli Go nie widzimy, nie czujemy, nie słyszymy, On jest zawsze z nami. Zawsze gotowy, żeby nam pomagać i nas chronić.
Pamiętajmy o tym szczególnie teraz, w tych trudnych dla nas chwilach, kiedy cały świat walczy z pandemią. Zaufajmy  dobremu Bogu. Wołajmy : „Hosanna. Błogosławiony, który idzie w imię Pańskie".

Moi Kochani wszystkie Wasze prace zostają nagrodzone. Cztery spośród nich otrzymują wyróżnienia. Są to palmy: Sary Gorczycy, Jakuba Lubelczyka, Wojciecha Kosiby i Macieja Dziadosza. Nagrody odbierzecie po powrocie do szkoły. Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu.

Ewa Ciołkosz