„SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY URODZIN JANA P...

100jp2_do_tekstu65

„SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
Z OKAZJI SETNEJ ROCZNICY URODZIN JANA  PAWŁA II - OD KAROLA DO ŚW. JANA PAWŁA II"

W związku ze zbliżającą się setną rocznicą urodzin Karola Wojtyły zapraszamy wszystkich Uczniów naszego Ośrodka do wzięcia udziału w „SZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM  - OD KAROLA DO ŚW. JANA PAWŁA II."

Prace należy wykonać samodzielnie, dowolną techniką plastyczną, w formacie A3 lub A4. Prosimy, aby tematyka prac objęła nie tylko wydarzenia z życia Jana Pawła II jako papieża, ale dotyczyła również dzieciństwa, lat młodzieńczych, kapłaństwa i posługi na Stolicy Św. Piotra. Zdjęcia prac prosimy przesłać na niżej podane adresy do dnia 14.05.2020 r. Każda praca powinna zawierać metryczkę, zamieszczoną w prawym, dolnym rogu:

Tytuł pracy,Imię i Nazwisko autora pracy, klasa.
Wykonane prace rozstrzygnięte zostaną w 3 kategoriach wiekowych:

Kategoria I: przedszkole oraz klasy I-III SP

Kategoria II: klasy IV-VIII SP

Kategoria III: szkoły ponadpodstawowe

Adresy, na które należy przesłać prace:

ewaciolkosz@wp.pl

wiesiapalys@o2.pl

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18.05.2020 r. Rozdanie nagród po powrocie do szkoły.

ORGANIZATORZY: EWA CIOŁKOSZ  I  WIESŁAWA STADICKA - PAŁYS