Szlachetna paczka 2020

4202012szpa1

,,Gesty dobroci są jak letnie kwiaty wsunięte między kartki książki:

Uczucia z nimi związane ożywają nawet po kilku latach".  Pam Brown

Mimo panującej pandemii i obostrzeń znowu udało się nam przygotować i przekazać pomoc rodzinie w potrzebie. Od kilku już lat włączamy się w akcję ,, Szlachetna Paczka".

Razem ze Szkołą Podstawową nr 1 we Frysztaku, zbieramy pieniądze, za które dokonujemy zakupów według potrzeb rodziny.

W tym roku udało się nam zebrać kwotę 3100 złotych. Zakupiliśmy kuchenkę gazową, odzież i obuwie dla dzieci, artykuły spożywcze, środki czystości, zabawki. Przygotowane paczki zostały przekazane w sobotę 12.12.2020 r.  do magazynu w Szkole Podstawowej w Wiśniowej. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim za okazane serce i gest. To naprawdę wielka radość, że w dzisiejszych trudnych czasach są ludzie, którym nie jest obojętny drugi człowiek. Wasze wielkie serce i pomoc to przykład na to, że warto wierzyć, że są ludzie  wrażliwi na krzywdę i biedę innego człowieka. Szczególne podziękowania kieruję do Pań: Lidii Myćki, Anny Wójcik i Małgorzaty Gliwskiej - Jędrysik.

Jeszcze raz dziękuję i życzę Wesołych Świąt.

(Opr. A. G.)