AKCJA #zRODZINĄdobrzeNIEtylkoNAzdjęciu

AKCJA    #zRODZINĄdobrzeNIEtylkoNAzdjęciu

W ramach Dni rodziny i szacunku do życia odbywających się w Naszym Ośrodku zachęcamy uczniów, ich rodziców i rodzeństwo do wzięcia udziału w naszej akcji pod hasłem #zRODZINĄdobrzeNIEtylkoNAzdjęciu.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na to, jak ważny jest wspólnie spędzony czas w gronie rodzinnym. Chcemy uświadomić, że chwile spędzone z rodzicami na wspólnej zabawie, pracy, spacerze są bezcenne dla każdego dziecka i rodzica oraz na długo zapisują się w ich pamięci i sercu.

Jak włączyć się w akcję???

1. Wygospodaruj czas, aby spędzić go z najbliższymi w sposób aktywny i uważny poprzez interakcję. Może to być WSPÓLNY: spacer, gra planszowa, zabawa, nauka, praca - czyli każda aktywność, która pozwoli na współdziałanie.

2. Napisz na kartce hasło akcji #zRODZINĄdobrzeNIEtylkoNAzdjęciu.

3. Zrób Wasze wspólne zdjęcie podczas aktywności.

4. Zdjęcie prześlij drogą elektroniczną na adres e-mail: wierdak7@gmail.com (P. Ela) lub wpetka@op.pl (P. Wiola). Termin nadsyłania zdjęć upływa 25 kwietnia 2021 r.

5. Przesłane zdjęcia zostaną zamieszczone na gazetce szkolnej (nie publikowane w sieci) jako przykład i inspiracja dla innych.

Wysłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody wszystkich osób na nim przedstawionych do jego upublicznienia na papierowej gazetce szkolnej wystawionej w holu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Frysztaku.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO ŻYCIA RAZEM, A NIE OBOK SIEBIE!:)

Organizatorzy (E. G., W. P.-G.)