KOLOROWA WIELKANOC

wielkanoc202104

W marcu uczniowie SOSW we Frysztaku przygotowali prace na konkurs plastyczny pt. „Kolorowa Wielkanoc"  zorganizowany dla czterech kategorii wiekowych. Celem konkursu było nawiązanie do symboli i tradycji świąt wielkanocnych oraz rozbudzanie wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie wykonać  pracę plastyczną związaną ze świętami. Uczniowie naszej szkoły mieli wiele interesujących pomysłów, powstało mnóstwo pięknych prac - każda inna, ale na wszystkich był akcent świąt wielkanocnych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniowie doręczyli sporo prac.

W dniu 31 marca Komisja konkursowa w składzie pani K. Gliwa oraz pan P. Armata, wybrali prace, które zostały nagrodzone. Wszystkim uczestnikom konkursu, ich nauczycielom i wychowawcom dziękujemy za pomoc i zaangażowanie, jak widać kreatywność i pomysłowość dzieci nie ma granic.

Zapraszamy do oglądania wystawy, gdzie można zobaczyć wszystkie prace i podziwiać ich piękno.

S. Słowik

E. Wójcik