DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

z-okazji-dnia-edukacji-narodowej-wszystkim-nauczycielom-i-pracownikom-oswiaty-skladamy-serdecz-1

DZIEŃ KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13.10.2021 r. w hali sportowej naszego Ośrodka odbyło się spotkanie z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej. Adresatami i bohaterami części artystycznej w tym dniu, obok dzieci i młodzieży, byli nauczyciele zatrudnieni w naszym Ośrodku na różnych stanowiskach.  Przedstawili  Oni  zmodyfikowany wiersz pt. „Rzepka" Juliana Tuwima. Wszyscy, zarówno bohaterowie  wiersza jak i widzowie, bawili się doskonale. Na zakończenie uroczystości, młodzież zaśpiewała finałową piosenkę oraz „Sto lat" i wręczyła pracownikom naszego Ośrodka drobne upominki. Dziękuję wszystkim uczniom , a w szczególności nauczycielom - aktorom, którzy zgodzili się poświęcić swój wolny czas na próby, aby wspólnie z uśmiechem i radością przeżyć  ten piękny dzień.

(Opr. M.K.)