Święto Pluszowego Misia

9ef0d9e6a8d8fd6acb9192af602713e3

W dniu 24 listopada dzieci w przedszkolu świętowały Dzień Pluszowego Misia, który był okazją do zabawy z ulubioną przytulanką. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ulubionego misia z domu, gdyż pluszaki brały udział wraz z dziećmi w różnych formach aktywności. Podczas wspólnej zabawy integracyjnej dzieci mogły uczestniczyć w zabawach ruchowych, sprawnościowych i naśladowczych. Była również okazja do spróbowania miodku, oglądania różnych misiów, podczas pokazu slajdów oraz wykonania pracy plastycznej z podobizną ulubionej maskotki. Nie mogło również zabraknąć słodkiego, misiowego poczęstunku dla małych, kochających pluszaki przedszkolaków, które były bardzo zaangażowane we wszystkie zabawy. Na końcu odbyła się sesja zdjęciowa, do której dzieci chętnie pozowały, aby upamiętnić ten miło spędzony czas.Wspólne świętowanie daje dużo radości i niesamowitą frajdę z zabaw doświadczanych razem.

(Opr. W. S.P.)