WOJEWÓDZKIE WIELOBOJE LEKKOATLETYCZNE W NASZYM OŚRODKU.

Królowa jest tylko jedna, i jest nią bez wątpienia Lekkoatletyka. W dniu 19.05.2022r. na Orliku Lekkoatletycznym odbyły się zawody: trójbój oraz czwórbój, czyli: biegi, skoki, pchnięcie kulą. W imprezie rywalizowali zawodnicy z czterech Ośrodków, m.in. z Mielca, Rzeszowa, Krosna, oraz gospodarze spotkania- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy we Frysztaku. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wysokich wyników - wielkie brawa.
Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom wraz z trenerami za udział, rywalizację fair play, ogrom sportowych emocji, a także miło spędzony czas.
Szczególne podziękowania kierujemy na ręce Pana Stanislaw Zyglowicz - Burmistrza Gminy Kołaczyce za życzliwość, wsparcie, oraz ciągłą współpracę z naszym Ośrodkiem. Dzięki Pana bezinteresownej pomocy, mogliśmy oglądać uśmiechnięte buzie wszystkich dzieci.
DZIĘKUJEMY!