ANDRZEJKI 2022

Całość rozpoczął taniec przygotowany przez naszych uczniów do przeboju króla rock and rolla Elvisa Presleya.
Każdy uczestnik andrzejkowych zabaw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne przedmioty odpowiadające zawodom, poznawał znaczenie wylosowanego kwiatu. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Oprócz wróżb, uczniowie mogli wykazać się również tanecznymi umiejętnościami w parach na gazecie i wykorzystując do tego balony. Dodatkowo zabawę umilił słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne panie Renię, Kasię i Monię. Każdy bawił się doskonale, a dobry humor towarzyszył wszystkim uczestnikom.