„KRÓLOWA ŚNIEGU”

„KRÓLOWA ŚNIEGU"

krolowa-sniegu2

27.02.2018 r. -  mroźny dzień idealnie pasował do przedstawienia pod tytułem „Królowa Śniegu", przygotowanego przez uczniów Oddziałów Edukacyjno - Terapeutycznych, którzy już od samego rana dzielnie pracowali, aby jak najlepiej zaprezentować się przed młodszymi i starszymi koleżankami i kolegami.

Ogromne zaangażowanie naszych szkolnych aktorów sprawiło, że widzowie z zainteresowaniem śledzili losy wielkiej przyjaźni Kaja i Gerdy, wystawionej na próbę czasu  za sprawą czarów złej Królowej Śniegu.

Dzieci poznały historię Hansa Christiana Andersena, która w bajkowy sposób ukazuje świat wartości. Dowiedziały się, czym jest prawdziwa przyjaźń -  może być ona tak gorąca, że pokona chłód i tak silna, że skruszy nawet bryłę lodu.

(Opr. N.C.)