V GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

2018konplas

V GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Dnia 02.03.2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku odbyła się uroczystość związana z rozstrzygnięciem V Gminnego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Przedszkole Nr 2 Specjalne we Frysztaku.

Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem „Moja ulubiona pora roku".

W zmaganiach artystycznych wzięły udział dzieci z siedmiu przedszkoli z gminy Frysztak. Były to przedszkola z: Frysztaka, Cieszyny, Stępiny, Lubli, Gogołowa i Glinika Górnego.

Jury pod przewodnictwem Pani mgr Doroty Wojtanowskiej, w składzie: Pan mgr Marek Hadro i Pan mgr Paweł Armata, przyznało nagrody w dwóch kategoriach wiekowych.

Laureaci konkursu, pod opieką rodziców lub nauczycieli, obecni byli na gali rozdania nagród.

Uroczystość zaszczyciła swą obecnością Pani mgr Teresa Guzy - Wicedyrektor SOSW we Frysztaku.

W trakcie spotkania dzieci z Przedszkola Nr 2 Specjalnego zaprezentowały inscenizację utworu „Jak Pani Zima Bałwanka w lesie zostawiła", a Pani mgr Wiesława Stadnicka-Pałys i Pani mgr Marta Krupka zorganizowały dla przybyłych gości zabawy o tematyce zimowej.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie i mamy nadzieję, że zechcą wziąć udział w kolejnych edycjach konkursu.

(Opr. M.C.)