„NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA”

„NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA"

canvastavlor-palmblad

W Niedzielę Palmową, tj. 25.03.2018 r. o godz.1100, kultywując tradycję, uczniowie naszej placówki wzięli udział  w zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury konkursie „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna". Wychowankowie pod czujnym okiem nauczycieli i wychowawców przygotowali piękne palmy, które zostały przekazane do koordynatora konkursu.

Palmy wykonane przez naszych podopiecznych znalazły się wśród wyróżnionych i nagrodzonych. Nagrodę zdobyli  i odebrali w Gminnym Ośrodku Kultury: Patrycja Kowalczyk i Arkadiusz Wójcik,  zaś  wyróżnieni zostali: Marcelina Tokarska, Barbara Marmol, Mariusz Błaszczyk i Krystian Burda,  uczestnicy zajęć  arteterapii i  uczniowie Oddziałów Edukacyjno - Terapeutycznych.

Opiekunami laureatów były panie Małgorzata Wanat, Anna Romańska, Marta Krupka, Jolanta Sikora,  Justyna Przygoda, Ewa Szymkowicz, Natalia Czaja, Anna Czech i Marta Kawa.

Uznanie w oczach jury otrzymała także palma wykonana przez członków Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Jest Taka Sprawa" działającego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym  we Frysztaku.

Gratulujemy opiekunom oraz wychowankom tak wspaniałych prac.

Serdecznie dziękujemy Gospodarzom konkursu  za zaproszenie, jego sprawną organizację oraz miłe przyjęcie i wyrażamy nadzieję ponownego spotkania za rok.

(Opr. M.K.)