WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO JASŁA

banner_kids

W dniu 14 czerwca 2018 roku odbyła się, druga już w tym roku szkolnym, wycieczka przedszkolaków do sali zabaw ,,Smyk" do Jasła. Dzieci były bardzo podekscytowane wyjazdem, gdyż uwielbiają przebywać razem, a wspólne zabawy są okazją do doświadczania czegoś niepowtarzalnego i dają okazję do zabawy w miejscu, gdzie rzadko kiedy bywają. W sali zabaw przedszkolaki mogły do woli korzystać z trampoliny, zjeżdżać do basenu z kulkami, grać w „Piłkarzyki", a także korzystać z różnych pojazdów. Po skończonej zabawie był wspólny posiłek, a później jeszcze wyjazd na lody do Galerii Jasło z ruchomymi schodami, które okazały się nie lada wyzwaniem. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że było wspaniale i należy to jeszcze kiedyś powtórzyć. Radość dzieci,  to radość pań, gdyż uśmiech dziecka jest wyznacznikiem naszego sukcesu i  oby nigdy ich nie opuszczał.

(Opr. W.S.P.)