OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEN05

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować nauczyłem się w przedszkolu..."

Robert Fulghum

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które zostało ustanowione, by podkreślić rolę  wychowania przedszkolnego w harmonijnym rozwoju dzieci i przyczynić się do popularyzacji edukacji przedszkolnej.

20 września wszystkie nasze przedszkolaki wspólnie świętowały ten ważny dla nich dzień.

Zabawa rozpoczęła się przemarszem z transparentem po terenie Ośrodka i w jego okolicach, a dzięki sprzyjającej pogodzie przybrała formę pikniku na trawie. Mnóstwo radości dały przedszkolakom zabawy z chustą animacyjną, wspólne tańce przy dziecięcej muzyce, konkursy i zagadki dotyczące żółtego koloru, który tego dnia nas wszystkich zdobił. Piknik nie mógł obyć się bez pysznego poczęstunku na trawie, po którym przyszedł czas na zabawy bańkami mydlanymi i ozdabianie kolorowymi malunkami uśmiechniętych buzi.

Dziękujemy wszystkim naszym przedszkolakom za uśmiech, zaangażowanie i wspólną wspaniałą zabawę.

(Opr. A.B.)