WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO JASŁA

skin_pink

W dniu 25 września 2018 roku odbyła się wycieczka przedszkolaków  do Jasła,  do sali  zabaw ,,Smyk" oraz do Muzeum Lizaka.

Sala zabaw w Jaśle to już nasza tradycja. Tutaj spędza się miłe, beztroskie chwile, gdzie czas szybko biegnie podczas wspólnych gier i zabaw. Przedszkolaki uwielbiają to miejsce, bo mogą do woli korzystać z trampoliny, zjeżdżalni, interaktywnej ścianki Knoocker, mogą  jeździć  rożnymi  środkami  komunikacji lub bawić się w domkach dla lalek. Sala zabaw jest inspiracją dla każdego dziecka, gdzie każdy może znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie. Niestety czas zabawy szybko minął, dla niektórych za szybko i pojechaliśmy do Muzeum Lizaka, gdzie czekały na nas nowe atrakcje. Tutaj mogliśmy, każdy samodzielnie, oglądać, wąchać, mieszać różne smaki i kolory, zobaczyć jak wygląda proces tworzenia lizaka, który może być o różnym kolorze,  smaku i kształcie. Dzieci mogły same zrobić dla siebie lizaka, a przy okazji skosztować cukierków z karmelu.

Po powrocie wszyscy byliśmy trochę zmęczeni, ale i szczęśliwi, że wycieczka się udała, a my wróciliśmy pełni nowych wrażeń.

(Opr. W.S.P.)