DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

„Babcia i Dziadek to nasze największe skarby, bo mają srebrne włosy i złote serca".

Mimo niskiej temperatury, środa - 23 stycznia w naszym przedszkolu była jednym z najcieplejszych dni w roku, dzięki wizycie wyjątkowych gości, Kochanych Babć i Kochanych Dziadków, którzy skorzystali z zaproszenia swoich wnuków. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, przedszkolaki zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce oraz „Jasełka", które ćwiczyły specjalnie na tę uroczystość, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a dzieci odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności. Następnie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

(Opr. A.M.)