SPOTKANIE W TANECZNYCH RYTMACH

choinka.jpg

SPOTKANIE W TANECZNYCH RYTMACH

Spotkanie w tanecznych rytmach, czyli zabawa choinkowa, odbyło się w naszym Ośrodku 31 stycznia. Rozpoczęło się bajkowo, kolorowo i tanecznie. W bajkowy nastrój wprowadzili nas szkolni artyści, którzy przedstawili program pt. „Muzyczna podróż z Panem Kleksem". Do tańca zainspirował wszystkich występ zespołu tanecznego R.Y.T.M. oraz zespołu czirliderek. Bogaty program zabaw i konkursów sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców uczniowie bawili się ze swoimi rówieśnikami, a także rodzicami i wychowawcami. Aby zregenerować swoje siły i nabrać nowej energii do karnawałowych szaleństw, podczas krótkiej przerwy wszyscy udali się na przepyszny poczęstunek.

Dziękujemy za wspólną zabawę, piękne stroje, wspaniałe nastroje. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się. A tak się stało, zadowolenie malowało się na twarzach rozbawionych dzieci,   najlepiej przedstawia to  kolorowa fotorelacja.

(Opr. W.P.G.)