Spotkanie integracyjne

jaselka-300x181

Spotkanie integracyjne

Nasze przedszkolaki bardzo dobrze pamiętają swoich kolegów i koleżanki, z którymi kilka lat temu bawili się razem w przedszkolu. Mijając się z nimi na korytarzu, w stołówce lub na imprezach ośrodkowych czule się ze sobą witają - przytulają się, podają sobie rękę, na ich buziach pojawia się uśmiech. Dla podtrzymania więzi koleżeńskich między dziećmi odbywają się co roku spotkania dzieci z I, II i III grupy przedszkolnej z kolegami z OET-ów i uczniami klas I-IV.

Podczas tegorocznego spotkania przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przedstawiły jasełka, do których z radością i chętnie długo przygotowywały się. Wspólne zabawy w kole pokazały jak wspaniale integrują się ze sobą. Wiele radości dostarczyły dzieciom zabawy twórcze - „Lepimy bałwana" oraz „Pokaz mody sezonowej". W czasie tych zabaw wykazały się dużą kreatywnością, gdyż ulepić bałwana bez śniegu to niełatwe zadanie. Również zaprojektowanie strojów i zorganizowanie pokazów mody wymaga dużo odwagi i zaangażowania.
Długo będziemy wspominać spędzone razem chwile.

(Opr. M. K.)