Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

VI Gminny Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli „Kim zostanę?"

VI Gminny Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli „Kim zostanę?"

 

 

06 marca 2019 roku rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny dla Przedszkoli pod hasłem „Kim zostanę?" zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy we Frysztaku.

Na konkurs wpłynęły 64 prace plastyczne z 6 placówek przedszkolnych z terenu gminy Frysztak: prace plastyczne wykonały przedszkolaki z Przedszkola w Zespole Szkół im. J. Pawła II w Stępinie, z Przedszkola Publicznego w Gogołowie, z Przedszkola Publicznego Nr 1 we Frysztaku, z Przedszkola w Gliniku Górnym, z Przedszkola w Cieszynie oraz z Przedszkola Nr 2 Specjalnego we Frysztaku.

Komisja konkursowa w składzie: pani Dorota Wojtanowska - instruktor plastyk, pan Marek Hadro - artysta plastyk oraz pan Paweł Armata - pedagog plastyk, rzeźbiarz przyznała nagrody i wyróżnienia.

W kategorii I: 3 - 5 latki

I miejsce:

,,Rolnik", Szymon Długosz, lat 5, Przedszkole Publiczne w Gogołowie, opiekun: Joanna Sokołowska

II miejsce:

,,Ogrodniczka", Gabriela Bykowska, lat 5, Przedszkole Publiczne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie, opiekun: Krystyna Stawarz

III miejsce:

,,Pani weterynarz", Nikola Kłoskowicz, lat 5,5, Przedszkole Nr 2 Specjalne w SOSW we Frysztaku, opiekun: Magdalena Głód

Wyróżnienia:

I wyróżnienie: ,,Marzę, aby zostać kierowcą rajdowym", Filip Grygiel, lat 5, Szkoła Podstawowa w Cieszynie Oddział Przedszkolny, opiekun: Monika Gajewska

II wyróżnienie: ,,Będę pilotem", Jan Dziok, lat 5, Przedszkole Publiczne Nr 1 we Frysztaku, opiekun: Edyta Szczypta

III wyróżnienie: ,,Stylistka paznokci", Magdalena Zapał, lat 5, Przedszkole Publiczne w Gogołowie, opiekun: Joanna Sokołowska

Kategoria II: 6 - 8 latki

I miejsce:

,,Mechanik samochodowy", Piotr Orzechowski, lat 8, Przedszkole Nr 2 Specjalne w SOSW we Frysztaku, opiekun: Magdalena Głód

II miejsce:

,,Weterynarz", Weronika Furtek, lat 6, Przedszkole Publiczne  w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie, opiekun: Krystyna Stawarz

III miejsce:

,,Strażak", Karol Majocha, lat 6, Szkoła Podstawowa w Gliniku Górnym Oddział Przedszkolny, opiekun: Katarzyna Jurkowska

Wyróżnienia:

I wyróżnienie: ,,Kiedyś będę leczyć zwierzęta", Joanna Babiarz, lat 6, Szkoła Podstawowa w Cieszynie Oddział Przedszkolny, opiekun: Monika Gajewska

I I wyróżnienie: ,,Wesoła kelnerka", Maria Drzał, lat 6, Przedszkole Publiczne Nr 1 we Frysztaku, opiekun: Katarzyna Chmura - Tęcza, Marta Jamrogowicz

I I I wyróżnienie: ,,Fryzjerka", Magdalena Muszyńska, lat 6, Szkoła Podstawowa w Gliniku Górnym Oddział Przedszkolny, opiekun: Katarzyna Jurkowska

Nagrodę specjalną Grand Prix V Gminnego Konkursu Plastycznego dla Przedszkoli „Kim zostanę?" otrzymała:

,,Krawcowa", Milena Gaweł, lat 6, Przedszkole Publiczne w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Stępinie, opiekun: Krystyna Stawarz

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu odbędzie się 13 marca 2019 r. o godzinie 10 w Gminnym Ośrodku Kultury we Frysztaku.

Podczas uroczystości uczestnicy obejrzą przedstawienie pt. „Lokomotywa" przygotowane przez przedszkolaków z Przedszkola Nr 2 Specjalnego we Frysztaku oraz wystawę wszystkich prac biorących udział w konkursie.

 Gratulujemy Laureatom i ich Opiekunom. Dziękujemy za udział wszystkim przedszkolakom.

 Zapraszamy 13 marca do GOK -u!

Zobacz pełną listę aktualności