„ZAWSZE WIERNI” – ELIMINACJE POWIATOWE

„ZAWSZE WIERNI" - ELIMINACJE POWIATOWE

zawwier

11.03. dwie uczennice naszej placówki: Oliwia Malina i Justyna Długosz wzięły udział w IV edycji Wojewódzkiego turnieju poezji i prozy dla uczniów szkół podstawowych (kl. 7-8), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „Zawsze Wierni", organizowanego przez PCKiT w Wiśniowej (eliminacje powiatowe) pod patronatem Starostwa Powiatowego w Strzyżowie. Mimo, że z uwagi na bardzo wysoki poziom konkursu, nasze uczennice nie miały szansy na sukces, pięknie zaprezentowały przygotowane utwory, za co otrzymały pamiątkowe dyplomy i kolorowe, bogato ilustrowane książki o miejscowościach powiatu strzyżowskiego. Ponadto udział w konkursie dostarczył im wielu wzruszeń, radości i był okazją do zawarcia nowych znajomości.

Opr. (R.G.G.)