Wycieczka do Zakładu Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi – Nowy Styl

depositphotos_103681010-stock-illustration-positive-carpenter-at-work

Wycieczka do Zakładu Przemysłu

Drzewnego w Rzepedzi - Nowy Styl

W dniu 28.03.2019 r. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia kształcący się w zawodzie stolarz i ślusarz, pod opieką panów: Mirosława Wójcika oraz Jarosława Ziobrowskiego, udali się na wycieczkę do Zakładu Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi - Nowy Styl. Podczas wizyty w zakładzie zostaliśmy przeszkoleni z obowiązujących przepisów BHP dla osób zwiedzających. Następnie zapoznano nas z zagadnieniami związanymi z produkcją w Zakładzie Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi. Uczniowie mieli możliwość poznania całości procesu technologicznego produkcji elementów ze sklejki i drewna do krzeseł oraz podzespołów foteli biurowych począwszy od składu surowca poprzez hydrotermiczną obróbkę drewna, linię do łuszczenia drewna, wydział elementów gięto - klejonych, wydział elementów drewna litego, wydział lakierni, tapicerni i montażu.

(Opr. J.Z.)