BIWAK 2019

bl_biwak

W myśl zasady „W grupie raźniej" w dniach 7-9 maja uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Oddziałów Edukacyjno-Terapeutycznych wzięli udział w „Biwaku edukacyjnym" zorganizowanym w Centrum Edukacji Ekologicznej w Stępinie.

Celem biwaku był wypoczynek połączony z nauką. Uczestnicy biwaku poznawali walory naszej lokalnej przyrody podczas pieszej wędrówki. Wieczorami uczniowie spędzali czas przy wspólnym grillu. Po kolacji wszyscy przygotowywali sobie wygodne miejsce do leżenia, bo przecież nikt nie myślał o spaniu J Grupa oglądała filmy na „dużym ekranie". Wszyscy zajadali się słodyczami i leniuchowali. Była to kolejna okazja do integracji uczniów. Biwak odbył się pod opieką panów: A. Filipa, Ł. Dzioka i P. Gozdeckiego.

(Opr. Ł. D.)

201905piksspdp2