Święto Rodziny w Przedszkolu

rodzina201906

W piękny, słoneczny poranek - 7 czerwca 2019 r. spotkaliśmy się w naszym Ośrodku wraz z rodzicami naszych przedszkolaków, aby świętować kolejny już Dzień Rodziny.

Przygotowania do tego święta trwały długo - próby, dekoracje, upominki...

Przedszkolaki wyrecytowały dla swoich rodziców piękne wiersze, zaśpiewały i zatańczyły układy taneczne, których dzielnie uczyły się pod okiem swoich pań. Następnie dzieci, w pięknych kostiumach, wystąpiły dla swoich rodziców w przedstawieniu pt. „Historia w parku", wcielając się w nim w role rodziców. Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły mamusiom i tatusiom piękne  upominki - kolorowe serca i kwiatki. Po występach był czas na poczęstunek i wspólne pogaduszki rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy mimo licznych obowiązków znaleźli czas, aby świętować ze swoimi dziećmi.

(Opr. W.K)