Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

WAKACJE W MYCZKOWCACH

WAKACJE W MYCZKOWCACH

Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku wraz z 10-cio osobowym składem naszych wychowanków spędziliśmy wakacyjny czas w Myczkowcach. Opiekunami byli: pan  Jacek, a następnie pan  Andrzej. Już kolejny raz mogliśmy wspaniale odpoczywać w Ośrodku Caritas. W znakomity sposób łączyliśmy aktywność fizyczną z zaangażowaniem duchowym. Każdy dzień niósł coś nowego: gry, zabawy, wędrówki po Myczkowcach, pobyt nad Soliną, zajęcia filmowe oraz dyskoteki. Oczywiście odwiedziliśmy Ogród Biblijny znajdujący się na terenie Ośrodka, mini ZOO, Park Miniatur - Centrum Kultury Ekumenicznej.

Podczas turnusu odbyło się spotkanie z przedstawicielami ZUS, IPN, Straży Pożarnej i Policji. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że nasi trzej wychowankowie Damian, Patryk i Przemek zdobyli pierwsze miejsce za porządek w swoim pokoju.

Spędzony aktywnie czas, codzienna modlitwa, śpiew, zdobyta wiedza i nawiązane przyjaźnie na bardzo długo pozostaną w naszej pamięci. Wakacje w Myczkowcach należą do jak najbardziej udanych.

(Opr. A.K.)

Efekty :

Zobacz pełną listę aktualności