I PODKARPACKI TURNIEJ GOLFA OLIMPIAD SPECJALNYCH

golf20199

I PODKARPACKI TURNIEJ GOLFA OLIMPIAD SPECJALNYCH

W dniu dzisiejszym sześcioro naszych wychowanków wraz z opiekunami udało się po raz pierwszy w historii Ośrodka na Podkarpacki Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych, który rozegrany został na polu golfowym „Dwa Stawy" w Trzcianie. Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja golfa jako dyscypliny sportu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną w Olimpiadach Specjalnych oraz stworzenie możliwości rywalizacji i sprawdzenia możliwości zawodników z różnych regionów Podkarpacia w golfie. Zawodnicy walczyli nie tylko z zaciętymi rywalami, ale również ze zmienną pogodą. Dla naszych wychowanków pierwszy taki turniej okazał się znakomitym wystąpieniem. Każdy walczył o medal i miejsce na podium. Serdecznie gratulujemy!

Świetna organizacja, wspaniała atmosfera, sportowa rywalizacja, zadowoleni uczestnicy.... Dziękujemy!

Ogólna klasyfikacja w poszczególnych kategoriach:

Natalia Stawarz III miejsce

Antoni Bienias II miejsce

Grzegorz Ozga I miejsce

Kacper Palar III miejsce

Szymon Bołdyzer II miejsce

Stanisław Dubis I miejsce

Brawo!

Opiekunami grupy byli: pani Urszula Capiga i pan Grzegorz Furtek.

Organizatorami turnieju byli: Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jaśle, KOS „Piąteczka" Jasło, Podkarpacki Klub Golfowy, Pole Golfowe „Dwa Stawy".

(Opr. U. C.)