SPOTKANIE NA POLANIE

W sobotnie, piękne  południe 12 października 2019 r. w Bierówce odbyło się spotkanie rodziców i dzieci w ramach Grupy wsparcia rodziców działającej przy naszym Ośrodku. Podczas spotkania był czas na wspólne spacerowanie po lesie, biesiadowanie przy ognisku, żarty i poważne rozmowy. Punktem najbardziej angażującym energię i emocje był mecz piłki nożnej, rodzice kontra dzieciJ który zakończył się remisem, pomimo zaciętej walki.

Atmosfera wśród przybyłych rodziców i dzieci była niesamowita. Ciepło atmosferyczne to płynące z serc oraz radość z bycia w gronie ludzi, którzy nas rozumieją, wspierają i nie oceniają są bezcenne.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyjęli nasze zaproszenie i z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w spotkaniu.

Na kolejne spotkania zapraszamy już dzisiajJ bo to Państwo tworzycie atmosferę niosąc dla siebie i innych wsparcie, nadzieję i radość.

Organizatorzy spotkania: Panie Ela i Marcelina oraz Panowie Przemek i Witek.

(Opr. E.G.)