Jesienny piknik klas OET

radosny-park-interpretacja-jesień-dzieci-outdoors-swinging-rysunek_csp68473592

Jesienny piknik klas OET

Jesień wokół, liście lecą z drzew, promienie słoneczne wesoło do nas mrugają...i jak tu wysiedzieć na lekcji? No właśnie, kierowani pragnieniem przebywania na świezym powietrzu postanowiliśmy się wybrać na piknik.

23 października o godz. 9.00 rano ruszyliśmy w drogę na GOSIR, gdzie planowaliśmy dłuższy pobyt, zabawy i poczęstunek. Trasa prowadziła nas wzdłuż pięknych frysztackich krajobrazów jesiennych - w szumie szeleszczących liści kroczyliśmy wolnym krokiem do celu. W drodze, bardziej sprawni uczniowie, chętnie pomagali słabszym, co cieszyło nas wszystkich. Jeżeli chcemy pomóc, możemy zrobic to w każdej chwili - taka myśl przyświecała naszym wychowankom.

Po przyjściu na miejsce, przywitaliśmy się z Panią Urszulą Capigą, która międzyczasie wszystko dla nas przygotowała, i ruszyliśmy na przetestowanie nowego placu zabaw. Największą atrakcją okazała się kolista huśtawka, oraz siłownia pod chmurką. Co niektórzy tańczyli w rytm skocznej muzyki, rzucali piłką do celu, przeskakiwali przez przeszkody.

Przyszedł czas na piknik - wszystko nam smakowało, wiadomo, że na świeżym powietrzu ma się większy apetyt. Grilowana kiełbasa z ketchupem znikała w zastraszającym tempie - trzeba było naładować się energią przed czekającymi nas zabawami, które poprowadziła Pani Urszula Capiga.

Byliśmy krasnoludkami, sportowcami, a także bawiliśmy się z chustą w rytm puszczanych melodii. Znalazło się i miejsce na gimnastykę. Ech, co to był za piękny dzień.

(Oprac. E.S.)