X PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH W RADOMYŚLU WIELKIM

dzieciteatr

Dnia 23.10.2019 r. uczniowie należący do grupy teatralnej „Żaczek" wzięli udział w X Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Radomyślu Wielkim organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Dulczy Małej.

W prezentacjach wzięło udział dziesięć zespołów teatralnych z całego województwa podkarpackiego, między innymi z Jasła, Mielca, Strzyżowa, Jarosławia.

W trakcie tego jubileuszowego spotkania nasi wychowankowie przedstawili inscenizację utworu „Pinokio" przygotowaną przez mgr Elżbietę Szymkowicz, mgr Marzenę Czarnik, i mgr Zbigniewa Mikuszewskiego. Opiekę nad grupą teatralną w trakcie wyjazdu sprawowali mgr Marzena Czarnik i mgr Sławomir Czarnik.

W trakcie imprezy uczniowie naszego Ośrodka mieli możliwość podziwiać występy innych zespołów oraz program zaprezentowany przez magika.

(Opr. M.C.)