FESTIWAL LOGOPEDYCZNY

logopeda

FESTIWAL LOGOPEDYCZNY

W dniu 24.10.2019 r. uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział już w IX Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym „Powiedz - Namaluj" zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie. Zgodnie z regulaminem Festiwalu jego uczestnicy mieli za zadanie przygotować się do recytacji wierszy z głoskami K- G- H. Dodatkowo pod okiem swoich opiekunów należało wykonać ilustrację do wybranego przez siebie wiersza. W bieżącym roku naszą placówkę reprezentowali uczniowie, którzy od września rozpoczęli naukę w naszej szkole: Krzysztof Kalina i Dawid Zieliński. Uczniowie wspaniale przygotowali się do występu i zachwycili publiczność swoimi zdolnościami recytatorskimi. Krzyś wystąpił z wierszem „Gąsior i gąska", a Dawid przedstawił wiersz „Hipopotam".

Pełni wrażeń, obdarowani dyplomami i upominkami wróciliśmy do Frysztaka.  W drodze powrotnej przez okna naszego samochodu podziwialiśmy naszą piękną złotą polską jesień. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wspaniałą atmosferę towarzyszącą Festiwalowi.

(Opr. B.T.J.)