SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI 2019

shakespeare_web

I znów tradycji stało się zadość. 22 listopada w naszym Ośrodku odbyła się kolejna edycja, organizowanego od wielu lat, konkursu recytatorskiego. Tym razem 43 recytatorów, w czterech kategoriach wiekowych, przybliżało nam uroki podwodnego świata. Prezentacje wierszy oceniało jury: wicedyrektor Pani mgr Maria Pająk i neurologopeda Pani mgr Marzena Czarnik. Jak podkreślała pani dyrektor, wybór najlepszych recytatorów był bardzo trudny, z uwagi na wysoki poziom wielu recytacji. W efekcie, do reprezentowania naszej placówki podczas konkursu wojewódzkiego, zakwalifikowali się następujący wychowankowie: Marcelina Boruta, Marcin Fortuna, Patryk Skóra, Konrad Burda, Damian Kłoskowicz, Klaudia Bołdyzer, Mikołaj Kieraś i Krystian Stefanik. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczególne podziękowania kierujemy do państwa nauczycieli, którzy włożyli wiele trudu w przygotowanie uczniów i organizację konkursu. Dziękujemy paniom: Elżbiecie Szymkowicz, Renacie Górze - Golowskiej, Wioletcie Petce - Grygiel, Wiesławie Stadnickiej - Pałys, Marcelinie Surowieckiej za przygotowanie uczniów do recytacji,  Justynie Przygodzie za oprawę fotograficzną oraz panom: Jarosławowi Ziobrowskiemu i Pawłowi Armacie za przygotowanie dekoracji, panu Zbigniewowi Mikuszewskiemu za nagłośnienie i panu Pawłowi Rusinkowi za pomoc techniczną.

(Opr. R.G.G.)