ANDRZEJKI W KLASACH I – VIII OET i 1 – III SP

500538c34d976341812b25582e486810

ANDRZEJKI W KLASACH I - VIII OET i 1 - III SP

W czwartek 28 listopada w zaczarowany świat magii i wróżb przeniosły dzieci wychowawczynie klas I - VIII OET i I - III SP przebrane za cyganki, które przy pomocy rekwizytów przepowiadały dzieciom przyszłość, m.in., jaki zawód będą wykonywać, jak będzie miała na imię przyszła żona lub mąż oraz jak będzie wyglądało ich dalsze życie. Wszyscy oczywiście traktowaliśmy to z przymrużeniem oka J. Jeśli ktoś nie zdążył sobie powróżyć to pamiętajmy, że następne andrzejki już za rok. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią się bawić młodsi i starsi uczniowie. Zadowoleni i pełni wrażeń, po skończonej zabawie wrócili do swoich domów.

(Opr. A.C.)