Huczne obchody imienin Andrzeja – andrzejki.

Huczne obchody imienin Andrzeja - andrzejki.

64f417ef765b318ce70f1cdf88e33891

28 listopada odbyły się w naszym Ośrodku huczne obchody imienin Andrzeja - czyli tzw. andrzejki. W tym roku były one prowadzone w stylu ,,cygańskim'' - zatem oczy wszystkich cieszyła różnorodność barwnych strojów, korali i bransoletek. Zabawom, w rytm skocznych melodii, nie było końca! Andrzejki zorganizowane zostały w ramach projektu romskiego ,,Łączy nas wiele''.

Aby uświetnić wieczór wróżb i czarów zorganizowaliśmy spotkanie z Państwem Dubis - którzy o zwyczajach i strojach Romów wiedzą bardzo dużo.

Poczęstunek przygotowali: Pani Monika Tatara - Lubojemska i Pan Stanisław Rekowicz.

Imprezę organizowali: Ania, Ewa, Aneta, Renata, Sabina, Paulina, Jacek i Paweł - jako koordynator dziękuję wszystkim za wspaniałą współpracę. Cudowna atmosfera udzialała się nam wszystkim.

(Opr. E.S.)