BAL CHARYTATYWNY

taniec7.pngdb67a

W dniu 23.11.2019 r., już po raz drugi, odbył się bal charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Jest taka sprawa" oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy we Frysztaku. Tym razem impreza odbyła się w Powiatowym Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej.

Dzięki ofiarności darczyńców*, zaangażowaniu członków i sympatyków Stowarzyszenia „Jest Taka Sprawa", wolontariuszy oraz pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w przygotowanie balu oraz niezwykłej szczodrości jego uczestników udało się pozyskać środki finansowe, które w całości zostaną przeznaczone na działalność statutową Stowarzyszenia.

Niech dopełnieniem podziękowań za niezwykłą otwartość na potrzeby dzieci i młodzieży specjalnej troski, zaangażowanie w organizację imprezy oraz hojność materialną i finansową będą słowa Jana Pawła II:

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

DZIĘKUJEMY!

(Opr. M. M-T.)

*Pełna lista darczyńców znajduje się w załączniku