Święty Mikołaj w naszym Ośrodku

mikolaj_www_gify_liq_pl_92

W dniu 6 grudnia, św. Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci w naszym Ośrodku. Z powodu braku śniegu Mikołaj przybył do nas piechotą. Spotkał się z najmłodszymi dziećmi, przedszkolakami, uczniami szkoły podstawowej, a także z uczniami szkół ponadpodstawowych. Nie omieszkał także odwiedzić pań dyrektorek, pań w biurach oraz wszystkich innych pracowników obecnych w tym czasie w placówce. Wiele było wzruszeń, a także tremy, podczas wręczania prezentów, bo Mikołaj pytał o wiele rzeczy, tym mniej grzecznym nawet pogroził rózgą. Dzieci również wręczały Mikołajowi własnoręcznie wykonane prezenty, listę dobrych uczynków, śpiewały piosenki, deklamowały wiersze. Cała wizyta przebiegała w radosnej, świątecznej atmosferze. Świętemu Mikołajowi jak zwykle pomagały elfy.

Święty Mikołaj serdecznie dziękuje za gościnne przyjęcie wszystkim pracownikom i wychowankom Ośrodka, a w szczególności Pani dyrektor T. Guzy i Pani dyrektor M. Pająk za pomoc w zorganizowaniu tej wizyty.

W przygotowaniu upominków pomagały Ośrodkowe elfy: panie U. Capiga, A. Sarna, M. Kostur, M. Głód, P. Lasota oraz pan Z. Kurek.

Z wielką radością oczekujemy wizyty Świętego Mikołaja za rok i życzymy wszystkim spokojnych, radosnych świąt Bożego Narodzenia.

(Opr. Z.K.)