EKOWALENTYNKI w naszym Ośrodku

EKOWALENTYNKI  w naszym Ośrodku

Balony-Serca-Walentynki-Slub-Komunia-50szt-DUZE

Już po raz czwarty społeczność naszej szkoły włączyła sie do ogólnopolskiej akcji „Ekowalentynki, czyli kochamy recykling".

14 lutego młodzież z klasy 1"A" SSPdP rozdawała walentynkowe serduszka w zamian za przyniesione zużyte baterie oraz drobny sprzęt elektroniczny. Data akcji nie przypadkowo pokrywa się ze Świętem Zakochanych - przecież segregując elektrośmieci oraz poddając je recyklingowi wyrażamy miłość do Naszej Planety. Zbiórka jeszcze twa - będziemy ją prowadzić do Dnia Ziemi tj. 22 kwietnia 2020 r. Dziękujemy za wszystkie przyniesione elektroodpady - młodzież udowodniła, że z troską i szacunkiem podchodzi do Ziemi.

Akcja nie odbyłaby się bez  wsparcia firm: REMONDIS Electrorecycling Sp. z o.o., Electro-System Organizacja Odzysku SEiE S.A. i ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. a całość koordynuje pomysłodawca akcji Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik.

(Opr. J. B.B.)