Koncert życzeń dla Babci i Dziadka w wykonaniu przedszkolaków

kozycz2020

Koncert życzeń dla Babci i Dziadka w wykonaniu przedszkolaków

W środę 12 lutego w naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć Babcie i Dziadków wychowanków naszego przedszkola.

Dzień Babci i Dziadka był niesamowitym przeżyciem - zarówno dla dzieci jak i zaproszonych z tej okazji gości. Program artystyczny przygotowany przez dzieci wzbudził wiele zachwytów. Były życzenia i układy taneczne, a wszystko to przedstawione w formule koncertu życzeń. Serca widowni podbiły występy gwiazd specjalnych podczas koncertu - roztańczonego zespołu Weekend, wspaniałej Maryli Rodowicz, pięknej Anny Jantar oraz cudownego i energicznego Krzysztofa KrawczykaJ Dzieci zachwycały nie tylko wspaniałymi wykonaniami ale i kolorowymi strojami, a na scenie czuły się bardzo swobodnie i bawiły się równie dobrze jak dziadkowie. Po części artystycznej dzieci wręczyły przygotowane upominki. Na koniec na gości czekał  słodki poczęstunek - ostatnia niespodzianka przygotowana dla dziadków tego dnia.

(Opr. W.K)