Zabawa choinkowa 2020

EXGl

Zgodnie z tradycją Ośrodka, w czasie karnawału, organizowana jest zabawa choinkowa.
W tym roku odbyła się ona 20 lutego. Sala gimnastyczna  wyglądała w tym dniu inaczej niż na co dzień. Udekorowana kolorowymi balonami, gwiazdami zachęcała do zabawy. Przed rozpoczęciem balu najmłodsi uczniowie, z muzycznym wsparciem starszych koleżanek, zaprezentowali zgromadzonej publiczności program artystyczny pt. „Frysztackie koty".  Następnie grupa taneczna pokazała swoje wysokie umiejętności. Nagrodą dla wszystkich artystów były gromkie brawa i zaproszenie na „słodkie co nieco" do Pani Dyrektor Agaty Wyciślak.

Po części oficjalnej Pani Ula bardzo szybko „roztańczyła" całą salę.

Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie wspaniale się bawili przy dźwiękach najnowszych przebojów. Impreza przeplatana była wieloma zabawami,  konkursami, w których chętnie brali udział wszyscy uczestnicy. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku, po wyczerpujących tańcach wszyscy udali się na stołówkę, gdzie został przygotowany pyszny poczęstunek, w tym roku serwowany w formie „szwedzkiego stołu".

To był udany, pełen wrażeń karnawałowy dzień.

Serdeczne dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i prowadzenie zabawy.

(Opr. W.P.G.)