Szanowni Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie!

2020wazne

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.03.2020 r. nie dało podstaw prawnych dyrektorowi Ośrodka do podjęcia decyzji o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w związku z działaniami mającymi na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Możliwość taką mieli Rodzice i to oni, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich dzieci, zdecydowali nie posyłać ich do szkoły od dnia 16 do 25 marca 2020 roku.

Nauczyciele i wychowawcy będą prowadzić zajęcia w formie e-lerningu oraz będą pełnić dyżury telefoniczne. Wszyscy Uczniowie proszeni są o stosowanie się do uwag i zaleceń nauczycieli, urzędów i służb pomocniczych. Zostańcie w domu i pożytecznie spędźcie ten czas. Do zobaczenia.