DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

OD POSTAWY NAS WSZYSTKICH ZALEŻY NASZE BEZPIECZEŃSTWO

DOŁÓŻMY STARAŃ, ABY ZAPEWNIĆ MOŻLIWIE NAJLEPSZE WARUNKI ZDROWIA

Informujemy, że na stronie Ośrodka - zakładka NAUCZANIE ZDALNE, codziennie zamieszczane są zadania i ćwiczenia dla uczniów. Zadania przypisane są do klasy i podzielone na przedmioty zgodnie z planem. Mamy świadomość bardzo zróżnicowanych możliwości edukacyjnych i terapeutycznych naszych podopiecznych dlatego bardzo prosimy rodziców o pomoc w realizacji zdalnego nauczania. Prosimy, aby dziecko wykonywało zadania na miarę swoich możliwości. Zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych, które proponujemy Państwa dzieciom. Sugerujemy korzystanie z programów edukacyjnych emitowanych codziennie przez telewizję. Bardzo prosimy, aby w tym szczególnie trudnym okresie uczniowie bez względu na wiek przebywali pod opieką rodziców/ opiekunów. Uczniom przypominamy, że zobowiązani są do codziennej nauki pod kierunkiem rodzica/ opiekuna.

W razie jakichkolwiek problemów związanych z nauczaniem zdalnym zapewniamy Państwu Rodzicom i Uczniom kompleksową pomoc psychologiczno - pedagogiczną poprzez kontakt telefoniczny/ e-mailowy lub inne komunikatory elektroniczne. Do Państwa dyspozycji są specjaliści, terapeuci oraz nauczyciele przedmiotów, wychowawcy klas i grup.

Agata Wyciślak

Dyrektor Ośrodka