SZKOLNY KONKURS

palma-wielkanocna2020

SZKOLNY KONKURS  „PALMA WIELKANOCNA"

W niedzielę palmową w Kościele święcimy palmy by oddać cześć Jezusowi, Królowi, który wjeżdża do Jerozolimy, by tam odnieść zwycięstwo nad złem, grzechem i śmiercią. Jednak w tym roku będzie ona wyglądała inaczej. Ze względu na obecną sytuację zapewne nie weźmiemy udziału w procesji z palmami, jak to czyniliśmy w poprzednich latach. Wierzę jednak, że w ten dzień połączy nas wspólna modlitwa, również dzięki przekazom medialnym. Dlatego zachęcam Was drodzy uczniowie do wykonania palmy wielkanocnej i wzięcia udziału w konkursie szkolnym. Możecie skorzystać z podpowiedzi w Internecie. Palmy  można wykonywać z dowolnego materiału. Prace należy sfotografować i  wysłać na adres ewaciolkosz@wp.pl do 31 marca 2020 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników (na stronie internetowej Ośrodka) odbędzie się 2 kwietnia. Laureatom i uczestnikom wręczone zostaną nagrody po powrocie do szkoły.

Serdecznie zapraszam

Ewa Ciołkosz