BAL CHARYTATYWNY 2016

ZAPRASZAMY NA BAL CHARYTATYWNY W DNIU 19 LISTOPADA!!!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Jest Taka Sprawa" wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczymi we Frysztaku oraz Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji we Frysztaku organizuje Bal Charytatywny, który odbędzie się w dniu 19 listopada b. r.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców naszych wychowanków, mieszkańców Frysztaka i okolic, naszych przyjaciół i darczyńców oraz kadrę pedagogiczną i administracyjno - obsługową Ośrodka do udziału w tej niewątpliwie ciekawie zapowiadającej się imprezie, której dodatkowo przyświeca szlachetny cel wsparcia finansowego działań na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na realizację zadań statutowych naszego Stowarzyszenia.

Dzięki współpracy i wsparciu lokalnej społeczności udało nam się zrealizować między innymi takie przedsięwzięcia, jak: Warsztaty Kulinarno - Cukiernicze ph. „Wielkanoc blisko" dla wychowanków Ośrodka i ich rodziców, Pikniki Rodzinne z wieloma atrakcjami dla dzieci i ich rodzin, kiermasze, a także zapewnić pomoc materialną wychowankom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.  Przeprowadzono też  wiele innych działań o charakterze kulturalnym, sportowym i edukacyjnym na rzecz osób niepełnosprawnych. Pozyskano środki finansowe na dwa projekty: „Witaminy, witaminy" (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich) oraz „Z naturą za pan brat" (TVP „Reklama dzieciom").

Planujemy organizację zabawy tanecznej przy muzyce na żywo wraz
z poczęstunkiem (dania ciepłe, przekąski, słodycze, napoje) oraz przeprowadzenie licytacji nagród rzeczowych wśród uczestników Balu. Zabawa odbędzie się w budynku Gminnego Ośrodku Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Koszt imprezy to 200 zł od pary. Planowana maksymalna ilość to 120 osób. Przyjmujemy zgłoszenia i wpłaty do dnia 4 listopada b. r. Prosimy o kontakt telefoniczny z prezesem  Stowarzyszenia panią Martą Migą - Tokarską lub Wicedyrektor Ośrodka panią Teresą Guzy pod numerem (17) 2777206 lub osobisty. Wpłat prosimy dokonywać na konto Stowarzyszenia: 59 1240 2672 1111 0010 5707 92322lub w formie gotówkowej do w/w osób.

Zachęcamy gorąco - przyłączcie się do nas!!!

Prezes Stowarzyszenia
„Jest Taka Sprawa"