Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2010-2011

 

Sukcesy  artystyczne i sportowe wychowanków

w roku szkolnym 2010/11

 I półrocze
  • I miejsce dla Natalii Zielińskiej w VI Ogólnopolskim Festiwalu Wokalno – Instrumentalnym Osób Niepełnosprawnych w Przemyślu
  • I miejsce dla Agnieszki  Omiatacz w VI Ogólnopolskim Festiwalu Wokalno – Instrumentalnym Osób Niepełnosprawnych w Przemyślu
  • I miejsce dla Anny  Błońskiej w VI Ogólnopolskim Festiwalu Wokalno – Instrumentalnym Osób Niepełnosprawnych w Przemyślu
  • I miejsce dla  zespołu „Opus” w VI Ogólnopolskim Festiwalu Wokalno – Instrumentalnym Osób Niepełnosprawnych w Przemyślu
  • I miejsce dla zespołu tanecznego „Małe Hopsasy” w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami” w Tarnowie
  • III miejsce dla Agnieszki Omiatacz  w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami” w Tarnowie
  • wyróżnienie dla Anny Błońskiej w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami” w Tarnowie
  • wyróżnienie dla Beaty Zielińskiej w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami” w Tarnowie
  • III miejsce dla zespołu wokalnego w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami” w Tarnowie
  • II miejsce dla Kamila Budynia w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • Wyróżnienie Macieja Bieszczada w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce dla Natalii Zielińskiej w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • III miejsce dla Marka Jagieły w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce dla Karoliny Laskowskiej w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • III miejsce dla Grzegorza Królikowskiego w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce dla Katarzyny Gajdy w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • II miejsce dla Sebastiana Zielińskiego w XXVII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Kształcenia Specjalnego w Leżajsku
  • Nagroda dla Kamila Pudlika w III Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Pory Roku – „Jesień” w Mielcu
  • Nagroda dla Justyny Żołyńskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Pory Roku – „Jesień” w Mielcu
  • III miejsce dla  Marka Jagieły w III Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci  i Młodzieży Niepełnosprawnej Pory Roku – „Jesień” w Mielcu
  • wyróżnienie dla  Wojciecha Szmyda w III Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Pory Roku – „Jesień” w Mielcu
  • I miejsce w kategorii szkoła podstawowa w XIII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu
  • I miejsce w kategorii gimnazjum w XIII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu
  • III miejsce w kategorii szkoła zawodowa  w XIII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu
  • III miejsce dla Kamila Kaszy w XIII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu
  • II miejsce dla Krzysztofa Miki w XIII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu
  • I miejsce dla Dawida Tabaki w XIII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach Szkół i Ośrodków Specjalnych w Jarosławiu
  • I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców we Frysztaku
  • I miejsce dla drużyny województwa podkarpackiego (5 zawodników z placówki) na Mistrzostwach Polski w Koszykówce Chłopców we Frysztaku
II półrocze
  • I miejsce dla Agaty Paligi w IV Wojewódzkim Turnieju  Szachowym  Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku
  • I miejsce dla Piotra Bartnika w IV Wojewódzkim Turnieju  Szachowym  Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku    
  • Nagroda dla Izabeli Białas w IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Polskie Centrum Origami „Wiosna w papierowym ogrodzie”- Rzeszów
  • I miejsce dla Sylwestra Garbacika   w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w Rzeszowie „Ptaki Cudaki”
  • I nagroda dla Marka Rasia  w Konkursie Gminnym „Palma Wielkanocna”
  • Wyróżnienie dla Dawida Pikora w Konkursie Gminnym „Palma Wielkanocna”
  • Wyróżnienie dla Marioli Szczepańskiej w Konkursie Gminnym „Palma Wielkanocna”
  • III miejsce w Wojewódzkim Turnieju w Unihokeja w Mielcu
  • I miejsce dla Dawida Tabaki w IX Turnieju Tenisa Stołowego w Brzozowie
  • Wyróżnienie dla Damiana Maciąga w II Powiatowym Konkursie „Obrazy Biblijne”
  • Wyróżnienie dla Sylwestra Garbacika w II Powiatowym Konkursie „Obrazy Biblijne”
  • II miejsce  dla Agnieszki Omiatacz na XXVI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkół Specjalnych w Rzeszowie
  • II miejsce  dla Natalii Zielińskiej na Konkursie Wokalno – Recytatorskim w Krośnie
  • I miejsce dla Anny Błońskiej na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Kolbuszowej
  • I miejsce dla Natalii Zielińskiej na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Kolbuszowej
  • III miejsce dla Beaty Zielińskiej na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki w Kolbuszowej
  • Udział Agnieszki Omiatacz w warsztatach muzycznych prowadzonych przez profesjonalnych muzyków: K. Jaryczewskiego, M. Piekarczyka, M. Kuszyńską, M. Pacułę i T. Szczepanika podczas Ogólnopolskiego Festiwalu „Integracja malowana słowem”
  • Wyróżnienie dla Macieja Bieszczada w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle
  • Wyróżnienie dla Karoliny Laskowskiej w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle
  • Wyróżnienie dla Barbary Majewskiej w  Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Strzyżowie
  • III miejsce dla Beaty Zielińskiej w VII Wojewódzkim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży w Kolbuszowej Dolnej
  • II miejsce dla Justyny Pijanowskiej w skoku w dal w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Justyny Pijanowskiej w skoku  wzwyż  w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Moniki Maciąg  w pchnięciu kulą  w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Mateusza Trojanowskiego w biegu na 1500 m  w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • I miejsce dla Kacpra Klimka w skoku w dal w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • I miejsce dla Pawła Adamskiego  w  skoku wzwyż w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Dariusza Sowy w skoku wzwyż  w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • I miejsce dla Damiana Maciąga w biegu na 60 m w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Krzysztofa Miki w biegu w skoku w dal  w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce  w klasyfikacji drużynowej w IX Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • III  miejsce na Mistrzostwach Polski w Koszykówce Chłopców w Słupsku (3 zawodników)