Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2011-2012

 

sukcesy

 

Sukcesy  artystyczne i sportowe

wychowanków w II semestrze

roku szk. 2011/2012

  • I miejsce za spektakl teatralny ,,Kruszynka" na XXVIII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Teatralnych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie
  • II miejsce dla zespołu „Małe Hopsasy" na XX Międzynarodowym Festiwalu Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach
  • Nagroda główna - Gęsie Pióro na VIII Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Szkolnych  „O Gęsie Pióro"
  • wyróżnienie dla Michała Paszka na VI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim w Strzyżowie
  • wyróżnienie dla Beaty Zielińskiej  w III Powiatowym Konkursie Kultury Europejskiej w Czudcu
  • I miejsce w kategorii dziecięcej dla Natalii Zielińskiej na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej
  • I miejsce w kategorii młodzież dla Beaty Zielińskiej na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej
  • II miejsce w kategorii młodzież dla Anny Błońskiej na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej
  • III miejsce w kategorii zespoły  dla zespołu wokalnego „Opus" na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej
  • Nagroda specjalna Przewodniczącego Rady Miejskiej za kreacje sceniczną dla Bartosza Baranowskiego na Ogólnopolskim Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej
  • Nagroda - laureat dla Anny Błońskiej  w kategorii duety na Ogólnopolskim Konkursie Integracja Malowana Dźwiękiem w Bochni
  • wyróżnienie specjalne  dla Natalii Zielińskiej i Klaudii Dulęby  na Wojewódzkim Konkursie  Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle
  • wyróżnienie specjalne  dla Sebastiana Zielińskiego i Hubeta Sitnika na Wojewódzkim Konkursie  Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle
  • wyróżnienie dla Patrycji Bernat na Wojewódzkim Konkursie  Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle
  • nagroda dla Klaudii Dulęby w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Wiosna w papierowym ogrodzie" w Rzeszowie
  • nagroda dla Mateusza Papugi w VI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Wiosna w papierowym ogrodzie" w Rzeszowie
  • I miejsce dla Agaty Paligi w kategorii gimnazjum  w V Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego
  • I miejsce dla Klaudii Dulęby w kategorii szkoła podstawowa  w V Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego
  • III miejsce dla Piotra Bartnika w kategorii gimnazjum  w V Wojewódzkim Turnieju Szachowym Placówek Kształcenia Specjalnego
  • nagroda  GRAND PRIX - dla Konrada Marka w Gminnym Konkursie „Palma Wielkanocna"
  • nagroda dla Mateusza Papugi w Gminnym Konkursie Plastycznym „Obrazy Biblijne"
  • nagroda dla Wioletty Siłki w Gminnym Konkursie Ekologicznym
  • II miejsce drużynowo dla chłopców w Wojewódzkim Turnieju Piłki Halowej w Jaśle
  • III miejsce drużynowo dla chłopców w  Wojewódzkim Turnieju unihokeja w Mielcu
  • I miejsce dla Mateusza Trojanowskiego w pływaniu stylem grzbietowym na 50 m w IV Mistrzostwach Województwa  w Pływaniu w Sanoku
  • II miejsce dla Mateusza Trojanowskiego w pływaniu stylem dowolnym na 50 m w IV Mistrzostwach  Województwa w Pływaniu w Sanoku
  • I miejsce dla Justyny Pijanowskiej w skoku wzwyż  w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Justyny Pijanowskiej w skoku w dal  w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • III miejsce dla Mateusza Trojanowskiego w biegu na 1500 m w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • III miejsce dla Kamila Kluski w rzucie oszczepem w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • I miejsce dla Daniela Kruszewskiego w  pchnięciu kulą w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • I miejsce dla Kacpra Klimka w skoku  w dal   w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Kacpra Klimka w biegu na 100 m w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Bartosza Baranowskiego w skoku  wzwyż   w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Dominika Klimka w skoku  wzwyż   w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • III miejsce dla Dawida Pikora w biegu na 400 m w XI Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych w Rzeszowie
  • II miejsce dla Moniki Maciąg w X Turnieju Tenisa Stołowego w Brzozowie
  • III miejsce dla Damiana Maciąga w X Turnieju Tenisa Stołowego w Brzozowie