Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Sukcesy wychowanków 2014-2015

 

 

 

Sukcesy  artystyczne, sportowe i inne wychowanków w roku  szkolnym 2014/15

sukcesy2015


§  III miejsce dla Barbara Sikora -  w kategorii gimnazjum w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  II miejsce  dla Patryka skóry w kategorii szkoła podstawowa w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  I miejsce dla  Aleksandry Dziadosz w kategorii szkoła podstawowa w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  I miejsce dla Kacpra Dziadury  w kategorii wychowankowie przedszkola w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  II miejsce dla Konrad Burda -  w kategorii wychowankowie przedszkola w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  III miejsce dla  Grzegorz Gazda w kategorii wychowankowie przedszkola w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  Grand Prix dla  Klaudii Bołdyzer  II Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" we Frysztaku

§  I miejsce dla Klaudii Bołdyzer w kategorii (muzycznej) szkoła podstawowa w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  II miejsce dla  Weroniki Dębiec w kategorii (muzycznej) gimnazjum w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  II miejsce dla Natalii Zielińskiej w kategorii (muzycznej) gimnazjum w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  wyróżnienie dla Pauliny Włodyka w kategorii (muzycznej) gimnazjum w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  II miejsce dla Beaty Zielińskiej  w kategorii (muzycznej) szkoła zawodowa w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  Damian Ruszała - II miejsce dla  Damian Ruszały w kategorii plastycznej „Szopka Bożonarodzeniowa" - przestrzenna w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  III miejsce dla Mateusz Pilszaka w kategorii plastycznej „Szopka Bożonarodzeniowa" - przestrzenna w VIII Wojewódzkim Konkursie „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia" w Kolbuszowej Dolnej

§  II miejsce dla  Oliwii Malina  w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa)

§  II miejsce  dla Aleksandry Dziadosz w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa)

§  II miejsce dla  Klaudii Bołdyzer w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła podstawowa)

§  II miejsce dla  Dawida Dulęby w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum)

§  wyróżnienie Weroniki Dębiec w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (gimnazjum)

§  III miejsce dla Sebastiana Zielińskiego w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa)

§  Wyróżnienie dla  Michała Paszka w XXXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Placówek Szkolnictwa Specjalnego w Leżajsku (szkoła zawodowa)

§  III miejsce dla  Natalii Zielińskiej w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie

§  Wyróżnienie dla  Beaty Zielińskiej w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie

§  II miejsce dla zespołu wokalnego „Opus" w składzie: Natalia Zielińska, Beata Zielińska, Weronika Dębiec i Klaudia Nowak w XIX Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym „Śpiewaj z nami" w Tarnowie

§  II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Piłki  Nożnej Szkół Specjalnych w Iwoniczu zdroju (D. Dulęba, J. Bator, D. Maciąg, B. Baranowski, K. Mika, K. Jarosz, D. Klimek, G. Bochenek)

§  I miejsce w Mistrzostwach Województwa w Koszykówce Chłopców we Frysztaku - chłopcy starsi i młodsi (G. Bochenek, J. Bator, D. Maciąg, B. Baranowski, D. Kruszewski, K. Jarosz, S. Bieszczad, S. Dziok, D. Dulęba, J. Sowa, P. Bartnik, B. Bykowski, D. Papiernik, K. Figura)

§  II miejsce w VIII Wojewódzkim Turnieju w Ropczycach „Wodne Harce" (W. Jurkowski, A. Kudrak, P. Papuga, M. Kieraś, A. Klimek, W. Figura

§  II miejsce dla sztafety w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku (B. Baranowski, P. Żydzik, W. Jurkowski, G. Bochenek)

§  III miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w stylu grzbietowym w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  III miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w stylu dowolnym  w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  III miejsce dla Grzegorza Bochenka w stylu dowolnym  w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  II miejsce dla Natalii Zielińskiej w stylu dowolnym  w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  II miejsce dla Natalii Zielińskiej w stylu grzbietowym  w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  II miejsce dla Bartosza Baranowskiego w stylu dowolnym w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  II miejsce dla Piotra Żydzika w stylu dowolnym w V Wojewódzkich Mistrzostwach w Pływaniu w Sanoku

§  II miejsce  dla Anity Lula w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (skok wzwyż)

§  I miejsce  dla Dawida Dulęby w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 1000 m)

§  II miejsce  dla Jana Batora w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 100 m)

§  II miejsce  dla Beaty Kruczek w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 600 m)

§  II miejsce  dla Patrycji Komisarz w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (rzut piłeczką palantową)

§  III miejsce  dla Beaty Zielińskiej w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 100 m)

§  III miejsce  dla Beaty Zielińskiej w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 400 m)

§  III miejsce  dla Grzegorza Wojewody w  Podkarpackich Igrzyskach Lekkoatletycznych  - Memoriał im. R. Peszki (bieg na 1500 m)

§  I miejsce dla Mileny Szeląg w II Gminnym Konkursie Plastycznym Przedszkoli „Moja ulubiona zabawka"

§  Wyróżnienie dla Pawła Wiśniowskiego w II Gminnym Konkursie Plastycznym Przedszkoli „Moja ulubiona zabawka"

§  Wyróżnienie dla Grzegorza Gazdy w II Gminnym Konkursie Plastycznym Przedszkoli „Moja ulubiona zabawka"

§  I miejsce dla Antoniego Bieniasa, Jakuba Sobczyka i Jolanty Wilisowskiej w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna" w Tarnobrzegu

§  Wyróżnienie dla Marceliny Tokarskiej i Adriana Beresia w I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna" w Tarnobrzegu

§  III miejsce  dla Dawida Musiała I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna" w Tarnobrzegu

§  III miejsce  dla Natalii Hendzel, Katarzyny Bukowskiej i Grzegorza Ozgi I Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Marzanna - zimowa panna" w Tarnobrzegu

§  Wyróżnienie dla  Patryka Ślęczki w IX  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" - „Zaczarowany podwodny świat" - „Anioły" w Tarnowie

§  I miejsce dla  Marka Kiełbasy, Przemysława Płazy i Pawła Czapora w IX  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" - „Zaczarowany podwodny świat" - „Anioły" w Tarnowie

§  II miejsce dla  Dawida Musiała w IX  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Maluj z nami" - „Zaczarowany podwodny świat" - „Anioły" w Tarnowie

§  Nagroda dla Karola Siuśko w VI ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lato pastelą malowane" w Mielcu

§  Nagroda dla Antoniego Bieniasa w VI ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lato pastelą malowane" w Mielcu

§  Nagroda dla Huberta Binkowicza w VI ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lato pastelą malowane" w Mielcu

§  Nagroda dla Aleksandry Dziadosz, Patryka Skóry i Klaudii Bołdyzer w VI ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Lato pastelą malowane" w Mielcu

§  I miejsce dla Sylwestra Garbacika w III Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku

§  III miejsce dla Karoliny Hemskiej w III Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku

§  III miejsce dla Tomasza Wójcika w III Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku

§  Wyróżnienie dla Eweliny Roli w III Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku

§  II miejsce dla Wioletty Siłki w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku

§  II miejsce dla Marioli Szczepańskiej w II Gminnym Konkursie Literacko - Plastycznym „Trzeźwa Głowa" we Frysztaku

§  szczególne wyróżnienie dla Huberta Sitnika w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle - ,,Poezja Jana Twardowskiego"

§  szczególne wyróżnienie dla Oliwii Maliny w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Szkół Specjalnych w Jaśle - ,,Poezja Jana Twardowskiego"

§  I miejsce dla Dawida Dulęby w IV Konkursie Plastyczno - Recytatorsko - Wokalnym ,,Wiosna wierszem malowana" w Krośnie

§  wyróżnienie dla Natalii Zielińskiej w VI Powiatowym Konkursie Kultury Europejskiej w Czudcu

§  I miejsce dla Mateusza Mazura w V Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Przemyślu 

§  nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego w zakresie zbierania zużytych baterii (gra cymbergaj)

§  III miejsce dla Mateusza Mazura i Mateusza Zimnego w Wojewódzkim Konkursie Mistrz w zawodzie kucharz w Iwoniczu Zdroju

§  wyróżnienie dla Beaty Zielińskiej w IV Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej Placówek Kształcenia Specjalnego w Rudniku nad Sanem

§  I miejsce dla Beaty Zielińskiej w XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie

§  II miejsce dla Natalii Zielińskiej w XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie

§  wyróżnienie dla Agaty Kudrak w XXXI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Artystycznych Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie

§  I miejsce dla Agaty Kudrak w IV Międzynarodowym Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej

§  II miejsce dla Beaty Zielińskiej w IV Międzynarodowym Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej

§  II miejsce dla zespołu „Opus" w IV Międzynarodowym Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej

§  Wyróżnienie dla Natalii Zielińskiej w IV Międzynarodowym Konkursie Piosenki Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Kolbuszowej Dolnej

§  I miejsce dla Wiktora Jurkowskiego w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa)

§  II miejsce dla Wojciecha Figury w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa)

§  I miejsce  drużynowo w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła podstawowa)

§  II miejsce dla Sebastiana Piłata w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum)

§  III miejsce dla Dawida Dulęby w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum)

§  II miejsce  drużynowo w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (gimnazjum)

§  III miejsce  drużynowo w XVII Wojewódzkim Turnieju w Warcabach SOSW (szkoła zawodowa)

§  I miejsce dla Dawida Dulęby (recytacja) w Wojewódzkim Przeglądzie Plastyczno-Recytatorskim „Wiosna wierszem malowana" w Krośnie

§  I miejsce dla Aleksandry Dziadosz (plastyka) w Wojewódzkim Przeglądzie Plastyczno-Recytatorskim „Wiosna wierszem malowana" w Krośnie