KUCHARZE, CUKIERNICY, HOTELARZE I WSZYSCY CHĘTNI UCZNIOWIE!

KUCHARZE, CUKIERNICY,  HOTELARZE I WSZYSCY CHĘTNI UCZNIOWIE!

zajaczki202004

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas przygotowywania ozdób okolicznościowych, pysznych wypieków,  tradycyjnych potraw. Każdego roku robiliśmy to wspólnie w szkole. Niestety w tym roku jest inaczej, nie chodzicie do szkoły, nie spotykacie się z przyjaciółmi, nie odwiedzacie rodziny.

Pochwalcie się efektem swoich działań.

Przysyłajcie zdjęcia świątecznie udekorowanych stołów, potraw, ciast, najciekawsze zdjęcia zamieścimy na stronie Ośrodka.

Termin nadsyłania zdjęć do 15.04.2020 r.

Renata Koś

Monika Tatara-Lubojemska

e-mail;     renatakos219@gmail.com

monikatatara@gamil.com

Jeżeli nie macie pomysłu, przepisów, to mamy dla was pyszne, świąteczne propozycje.