Szlachetna Paczka 2021

14/12/2021

Szlachetna Paczka stała się już naszą tradycją i wielką radością, jaką jest pomaganie innym.

Zobacz więcej

V Przegląd dziecięcej twórczości artystycznej pt. „Mała Sztuka – Wielkie Sprawy”

10/12/2021

Przedszkolaki i najmłodsi uczniowie naszego Ośrodka z klas IA, IIIA i IIIB wzięli udział w V Przeglądzie dziecięcej twórczości artystycznej pt. „Mała Sztuka – Wielkie Sprawy” realizowanym w ramach dziecięcych obchodów Międz

Zobacz więcej

„ODROBINA PRZYJEMNOŚCI- SZCZYPTA AKTYWNOŚCI”

10/12/2021

A dziś: „ODROBINA PRZYJEMNOŚCI- SZCZYPTA AKTYWNOŚCI” czyli zumba, pilates, trening rozciągający, a także zdrowy kręgosłup.

Odwiedziny Mikołaja w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym we Frysztaku

09/12/2021

Spotkanie z Mikołajem poprzedzone było długimi przygotowaniami.

Tydzień Edukacji Globalnej

05/12/2021

Po raz kolejny w dniach 29.11. - 3.12. 2021 r. w naszym Ośrodku odbył się Tydzień Edukacji Globalnej.

AKCJA „WYLOSUJ ANIOŁA”

30/11/2021

W listopadzie 2021 kończąc kampanię profilaktyczną Szkoły bez przemocy, w odpowiedzi na akcję charytatywną ,,WYLOSUJ ANIOŁA”, nauczyciele, wychowawcy, terapeuci oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego we Frysztaku przygotowa

Święto Pluszowego Misia

27/11/2021

W dniu 24 listopada dzieci w przedszkolu świętowały Dzień Pluszowego Misia, który był okazją do zabawy z ulubioną przytulanką.

TYDZIEŃ WALKI Z COVID-19

27/11/2021

Ostatni czas w Ośrodku to Tydzień walki z COVID – 19. Odbyły się zajęcia, spotkania profilaktyczne, dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej.