ZAKOŃCZENIE ROKU 2021/2022

Waaaakkaaaacccjjjeee!

PIESZY RAJD DO GOGOŁOWA

27/06/2022

21 czerwca odbył się, kolejny już, pieszy rajd do Gogołowa, w którym uczestniczyli wychowankowie Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z nauczycielami, a także uczestnicy projektu „Rehabilitacja 25 Plus”.

SPOTKANIE Z ARTYSTĄ - RZEŹBIARZEM

20/06/2022

Nasze mądre i zdolne przedszkolaki znają wiele zawodów. Niejednokrotnie miały już okazję spotkać się z przedstawicielami różnych zawodów, których gościliśmy w przedszkolu.

Piknik rodzinny

18/06/2022

Już po raz kolejny, po dwóch latach przerwy, 15 czerwca 2022 r. odbył się PIKNIK RODZINNY zorganizowany przez SOSW we Frysztaku we współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Jest taka sprawa".

WYCIECZKA DO SZYMBARKU I STAREGO SĄCZA

12/06/2022

Całodniowa wycieczka klas IV – VIII szkoły podstawowej to wyjazd, na który uczniowie czekają każdego roku już od wiosny.

WYCIECZKOWY DZIEŃ

12/06/2022

Obserwatorium Astronomiczne to niezwykłe miejsce, można je znaleźć calkiem blisko – w Jaśle, w I Liceum Ogólnokształcącym.

"MAMO, TATO, KOCHAMY WAS"

10/06/2022

zień Mamy i Dzień Taty to jedne z najpiękniejszych świąt w roku. 7 czerwca w miłej i rodzinnej atmosferze odbyła się uroczystość z okazji święta ukochanych Rodziców.

DZIEŃ DZIECKA PRZEDSZKOLAKÓW

08/06/2022

To był piękny, słoneczny dzień. Słoneczko od rana zaglądało swoimi promyczkami do okien przedszkola. Przypominało dzieciom, że to właśnie dzisiaj czeka ich niespodzianka -WYPRAWA na piknik z okazji ich święta.

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA MAMY! - materiał filmowy

06/06/2022

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym z uroczystości z okazji Dnia Mamy.