Życzenia świąteczne

08/04/2020

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

Gazetka ,,Ośrodniaczek'' online !!!

07/04/2020

W związku z zaistniałą sytuacją na świecie gazetka ,,Ośrodniaczek'' ...

Najmłodsi uczniowie przesyłają świąteczne życzenia

07/04/2020

Ta Wielkanoc będzie inna niż dotychczas.

Każdy może być SuperUczniem, czyli metody samodzielnego uczenia się

07/04/2020

Znaleźliśmy się w ostatnim czasie w wyjątkowo trudnej i nowej dla nas wszystkich sytuacji. Przeżywamy niepokój, martwimy się o zdrowie naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych i nas samych.

BEZPIECZNE KORZYSTANIE Z INTERNETU

07/04/2020

W ciągu ostatnich 20 lat technologia cyfrowa zawładnęła popularnymi nośnikami informacji. Internet stał się nieodłączną częścią współczesnego świata, jego siła, zasięg i wpływ są coraz większe.

Bajka dnia

06/04/2020

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy mierzymy się dziś z całkiem nową rzeczywistością.

KUCHARZE, CUKIERNICY, HOTELARZE I WSZYSCY CHĘTNI UCZNIOWIE!

04/04/2020

Zbliżają się Święta Wielkanocne, czas przygotowywania ozdób okolicznościowych, pysznych wypieków, tradycyjnych potraw

PALMA WIELKANOCNA – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

04/04/2020

Serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom, Rodzicom, Opiekunom i Wychowawcom, którzy dołożyli wszelkich starań w wykonanie pięknych wielkanocnych palm.

Wiosenna przerwa świąteczna w szkołach od 9 do 14 kwietnia 2020 r.

02/04/2020

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkołach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.

15. rocznica śmierci Jana Pawła II.

02/04/2020

Dzisiaj 2 kwietnia mija 15 lat od śmierci wielkiego Polaka – św. Jana Pawła II. To niezłomny świadek wiary, wielki Pasterz Kościoła, który wprowadził nas w trzecie tysiąclecie chrześcijaństwa.