Spotkanie grupy wsparcia rodziców - styczeń 2022

SPOTKANIE GRUPY WSPARCIA RODZICÓW

25 stycznia 2022 r. po raz kolejny w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie Grupy wsparcia rodziców wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka. Tym razem spotkanie dotyczyło TRENINGU UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH. Prowadzące prelekcje, Elżbieta Gierlach i Wioletta Petka - Grygiel, zaprezentowały rodzicom teoretyczne i praktyczne rozwiązania w zakresie kształtowania podstawowych umiejętności społecznych dzieci. W dalszej części spotkania rodzice dzielili się swoimi doświadczeniami na temat społecznego i emocjonalnego poziomu funkcjonowania ich dzieci, a prowadzące spotkanie, udzielały praktycznych wskazówek w zakresie rozwiązywania omawianych trudności.

Dziękujemy rodzicom za udział w spotkaniu, cieszymy się, że inwestują swój czas w osobisty rozwój umiejętności rodzicielskich.

(Opr. W. P.-G.)

202201ttus5