Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy

we Frysztaku

wyszukiwarka :

czegoś nie możesz znaleźć ? poszukaj

Grafik dyżurów nauczycieli

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień/

godzina

Miejsce dyżuru

1.    

mgr Armata Paweł

Wtorek

9:50 - 10:50

Pokój nauczycielski

124C

2.    

mgr Balicki Paweł

Poniedziałek

12:30 - 13:30

212A

3.    

mgr Barć Joanna

Piątek

11:40 - 12:40

221C

4.    

mgr Marta Boruta

Piątek

11:00 - 12:00

24A

5.    

mgr Capiga Urszula

Wtorek

8:45 - 9:45

Pokój nauczycielski  - hala

6.    

ks. mgr Czeluśniak Grzegorz

Poniedziałek

12:35 - 13:35

Pokój nauczycielski

124C

7.    

mgr Ciołkosz Ewa

Poniedziałek

11:50 - 12:50

133C

8.    

mgr Ciombor Dawid

Środa

10:55 - 11:55

Pokój nauczycielski 219A

9.    

mgr Czarnik Marzena

Poniedziałek

9:50 - 10:50

209A

10. 

mgr Czech Anna

Środa

10:40 - 11:40

Pokój nauczycielski

219A

11. 

mgr Duliński Przemysław

Środa

11:30 - 12:30

Pokój - Rehabilitacja

12. 

mgr Dunaj Monika

Poniedziałek

8:45 - 9:45

Pokój nauczycielski

124C

13. 

mgr Dziok Łukasz

Poniedziałek

10:50 - 11:50

203A

14. 

mgr Furtek Grzegorz

Środa

11:40 - 12:40

Pokój nauczycielski - hala

15. 

mgr Garbacki Witold

Czwartek

13:35 - 14:35

204A

16. 

mgr Giera Aneta

Czwartek

9:45 - 10:45

209C

17. 

mgr Gierlach Elżbieta

Środa

15:30 - 16:30

114C

18. 

mgr Gliwa Katarzyna

Środa

10:30 - 11:30

17B

19. 

mgr Głód Magdalena

Piątek

13:00 - 14:00

37A

20. 

mgr Godek Anna

Wtorek

10:30 - 11:30

Pokój nauczycielski

124C

21. 

mgr Golowski Artur

Poniedziałek

9:50 - 10:50

Pokój nauczycielski

124C

22. 

mgr Gozdecki Piotr

Piątek

10:00 - 11:00

12B

23. 

mgr Góra - Golowska Renata

Środa

9:50 - 10:50

Pokój nauczycielski

124C

24. 

mgr Grela Agnieszka

Czwartek

12:45 - 13:45

205C

25. 

mgr Haligowska Urszula

Czwartek

11:45 - 12:45

Pokój nauczycielski

124C

26. 

mgr Kawa Marta

Czwartek

13:00 - 14:00

Pokój nauczycielski

219A

27. 

mgr Koś Renata

Poniedziałek

10:00 - 11:00

219C

28. 

ks. mgr Kostrząb Artur

Wtorek

9:50 - 10:35

Pokój nauczycielski

134C

29. 

mgr Krupka Marta

Poniedziałek

13:00 - 14:00

7A

30. 

mgr Kubiak Andrzej

Piątek

10:35 - 11:35

Pokój nauczycielski

219A

31. 

mgr Majocha Alicja

Wtorek

12:30 - 13:30

7A

32. 

mgr Mermon Bernadeta

Wtorek

7:50 - 8:50

Pokój nauczycielski

124C

33. 

mgr Mikuszewski Zbigniew

Piątek

12:35 - 13:35

Pokój nauczycielski

124C

34. 

mgr Myćka Lidia

Poniedziałek

8:30 - 9:30

110C

35. 

mgr Niemiec Marta

Piątek

9:50 - 10:50

Pokój nauczycielski

124C

36. 

mgr Pająk Maria

Poniedziałek

8:00 - 9:00

113C

37. 

mgr Panek Elżbieta

Poniedziałek

13:30 - 14:30

Pokój nauczycielski

124C

38. 

mgr Papuga Waldemar

Środa

11:30 -12:30

Pokój

Rehabilitacja

39. 

mgr Pawlik Maria

Wtorek

13:30 - 14:30

19B

40. 

mgr Pelc Dorota

Wtorek

11:40 - 12:40

125C

41. 

mgr Petka - Grygiel Wioletta

Piątek

11:40 - 12:40

208C

42. 

mgr Piechowiak Wojciech

Wtorek

11:30 - 12:30

Pokój

Rehabilitacja

43. 

mgr Piróg Natalia

Czwartek

11:40 - 12:40

Pokój nauczycielski

124C

44. 

mgr Przygoda Justyna

Środa

11:40 - 12:40

206C

45. 

mgr Romaniak Sebastian

Piątek

11:40 - 12:40

Pokój

Rehabiitacja

46. 

mgr Romańska Anna

Poniedziałek

9:40 - 10:40

Pokój nauczycielski

124C

47. 

mgr Rusinek Paweł

Piątek

10:55 - 11:55

Pokój nauczycielski

219A

48. 

mgr Rzeźnik Renata

Środa

9:50 - 10:50

220C

49. 

mgr Sarna Aleksandra

Czwartek

10:30 - 11:30

Pokój

Rehabilitacja

50. 

mgr Słowik Sabina

Poniedziałek

11:30 - 12:30

Pokój nauczycielski

219 A

51. 

mgr Stachnik Joanna

Wtorek

9:00 - 10:00

109C

52. 

mgr Stadnicka - Pałys Wiesława

Wtorek

15:30 - 16:30

s.24A

53. 

mgr Stefanik Joanna

Piątek

11:40 - 12:40

223 C

54. 

mgr Surowiecka Marcelina

Czwartek

9:10 - 10:10

207A

55. 

mgr Szymkowicz Elżbieta

Wtorek

7:45 - 8:45

132C

56. 

mgr Szymkowicz Ewa

Środa

13:30 - 14:30

11B

57. 

mgr Tarnawska - Jurasz Barbara

Piątek

11:30 - 12:30

108C

58. 

mgr Tatara - Lubojemska Monika

Czwartek

9:50 - 10:50

6B

59. 

mgr inż. Tęcza Paweł

Środa

10:50 - 11:50

Pokój nauczycielski

124C

60. 

mgr Wąsińska Malwina

Poniedziałek

8:50 - 9:50

Pokój nauczycielski

124C

61. 

mgr Wilusz Danuta

Piątek

8:45 - 9:45

Pokój nauczycielski - hala

62. 

dr Wolan - Nieroda Andżelina

Środa

9:00 - 10:00

Pokój

Rehabilitacja

63. 

mgr Wójcik Anna

Czwartek

13:30 - 14:30

203A

64. 

mgr Wójcik Ewa

Wtorek

10:50 - 11:50

8A

65. 

mgr Wójcik Mirosław

Czwartek

12:00 - 13:00

128C

66. 

mgr Zając Jerzy

Poniedziałek

9:50 - 10:50

Pokój nauczycielski - hala

67. 

mgr Zagórska - Zając Lucyna

Piątek

9:50 - 10:50

126C

68. 

mgr Ziobrowski Jarosław

Czwartek

12:00 - 13:00

5C Stolarnia

69. 

mgr Banek - Bukała Joanna

Czwartek

12:45 - 13:45

Pokój nauczycielski

124C

70. 

mgr Świerczek - Jurasz Katarzyna

Poniedziałek

14:30- 15:30

226C

71. 

mgr Konieczna Wioletta

Poniedziałek

11:00- 12:00

8A