Spotkanie grupy wsparcia rodziców - czerwiec 2021

Matka Natura  - Terapeutka, czyli Grupa Wsparcia Rodziców WWR w plenerze.

Kolejne spotkanie w ramach Grupy Wsparcia Rodziców WWR za nami. Po raz pierwszy zajęcia odbyły się w plenerze, a Matka Natura nie skąpiła słońca i swoich skarbów m.in. ziemi, kwiatów, piasku, kamieni, patyków, orzechów i innych wartościowych przyborów do terapii. Tym razem nasz zespół terapeutów przedstawił dzieciom i ich rodzicom możliwości jakie stwarza do terapii otaczająca nas przyroda. Zaproponowaliśmy gry i zabawy, które wspierają rozwój naszych podopiecznych, a można je z powodzeniem wykonać na spacerze, na placu zabaw, będą w lesie czy na swoim własnym podwórku przed domem. Jak widać na załączonych zdjęciach pomysłów było co nie miara, a dobrej zabawie i radości nie było końca, mimo żaru lejącego się z nieba. Mamy nadzieję, że dobra zabawa będzie kontynuowana w domach naszych małych miłośników szaleństwa na świeżym powietrzu i przyniesie zamierzone efekty terapeutyczne.

Serdeczne podziękowania ślemy do Rodziców za to, że jak zwykle nie zawiedli i licznie przybyli na spotkanie, a Dzieciom za ich energię i radość, którą nas zarażają.

Wszystkim życzymy zdrowia, radości i dużo słońca oraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze wspólnych zajęć.

(E.G.)

202006gwr54